Nabízené služby a práce

Strojní omítky jsou rychlým a moderním způsobem omítání stěn a stropů. Předností strojních omítek jsou především vysoká produktivita a dokonalý výsledný povrch. 

Moderní technologie materiálů poskytuje nadstandartní tepelné vlastnosti, mechanickou odolnost a stálost zdiva. Nejčastějí používane omítky jsou vápenocementové nebo vápenosádrové omítky.

Maltové směsi jsou dnes přizpůsobeny vysokým nárokům na výstavbu a tím je poskytována rovnoměrná kvalita materiálu. Tímto odpadá výkyv kvality, tak jako při přípravě omítky na stavbě. Výsledkem je nadstandartní vzhled interiérových a exteriérových stěn, které navíc plní požadavky vysoké odolnosti a stálosti.

Interiérové omítky

Sádrová omítka

Reguluje v interiéru mikroklima - když je v místnosti příliš vlhký vzduch, část vlhkosti omítka absorbuje, ale když je vzduch naopak příliš suchý, vlhkost uvolní zpět do vzduchu. Neabsorbují pigmenty barev, takže sádrové omítky není nutné malovat tak často jako vápenocementové. Omítka se nanáší na rovně vyzděné zdivo z cihel, tvárnic nebo betonu. Podklad musí být suchý, zbavený prachu, mastnoty a ostatních nečistot a nesmí být zmrzlý. Zdicí malta musí být dostatečně vyzrálá a zdivo musí být již dotvarováno.


Vápenosádrové omítky

(gletované nebo filcované)

Omítky se sádrovým pojivem pro jednovrstvé omítání v interiéru. Vhodné pro vytváření dokonale hladkých a hygienických povrchů. Významně zkracují dobu potřebnou pro zrání oproti klasickým vápenocementovým omítkám a vytvářejí sametově hladký povrch stěn a stropů v interiérech.


Vápenocementové omítky

Klasické základní cementové, vápenné i vápenocementové omítky určené pro následnou povrchovou úpravu jemnou omítkou.


Štukové omítky

Pro jemné povrchové úpravy jádrových podkladních omítek. Ruční nanášení ve vnitřním prostředí. Štuky používáme vápenné nebo vápenocementové.Cena služeb

Cena obsahuje:

Materiál (maltu, penetraci na beton a zdivo, podomítkové rohové lišty, APU lišty oken a dveří, PE folii na zakrytí oken, olepovací pásky, perlinku na přechody dvou materiálů). Práce (zabudování rohových lišt a APU profilů, penetrování, omítání, zakrytí oken a dveří PE folií, hrubý úklid stavby). Dopravy (návoz a odvoz mobilního sila a strojní techniky, doprava pracovníků, nájem techniky).

Cena neobsahuje:

Lešení, likvidaci odpadu, spotřebovanou el. energii a vodu.Výstavba rodinných domů

VÝSTAVBA RODINNÝCH DOMŮ

Díky strojnímu vybavení a mechanizaci, kterou vlastníme si dokážeme vyhovět s jakýmkoliv úkolem sami, bez závislosti na ostatních okolnostech.

Nabízíme kompletní výstavbu vašeho rodinného domu od základů až po chodníček ke vchodovým dveřím „na klíč“.

Zemní práce a základové desky

Zemní práce

Provádíme přípravné práce pro stavby, zemní a výkopové práce, realizujeme terénní úpravy, rovnání či svahování terénu a výkopy základů. Dále zajišťujeme kompletní provedení zpevněných ploch včetně přípravy podloží, oplocení atd. Provádíme výkopy bazénů a demoliční práce. Poradíme si s nakládáním materiálu. Vykopeme, upravíme a odvezeme vše, co si budete přát.

Disponujeme stavební technikou jako je menší bagr 2 tuny, kontejnerový nákladní vůz o nosnosti 7 tun, vibrační desky a další stroje potřebné ke zdárnému provedení terénních úprav menšího rozsahu.

Našim zákazníkům se snažíme ušetřit náklady a flexibilně se přizpůsobujeme jejich nejen časovým požadavkům. K dispozici pro Vás máme i možnost autodopravy nákladním vozem. Dbáme na maximální spokojenost klientů s minimálními vynaloženými náklady.

Při realizaci prací dbáme především na bezpečnost a pečlivost zemních prací.

Základové desky

Základové desky

Zajistíme základovou desku na klíč pro zděné rodinné domy, dřevostavby či montované betonové domy.

Součástí zhotovení základů rodinného domu je zaměření geodetem, výkopové práce, položení zemnícího pásku, montáž chrániček pro inženýrské sítě, montáž kanalizace včetně tlakové zkoušky.

Betonáž základové desky připravujeme s přesností na 10 mm.